OPEN DAG bij Helden in IT in Hoorn

Het kan heel goed zijn dat je interesse hebt in IT, maar te weinig aansluiting hebt op de arbeidsmarkt of met het reguliere onderwijs. In Hoorn biedt Helden in IT zinvolle dagbesteding met perspectief. Kom zelf een kijkje nemen op onze open dag!

Op woensdag 25 oktober 2023 tussen 13.00 en 18.00 uur kun je binnenlopen bij onze locatie aan de Electronweg 3A,
1627 LB in Hoorn. Hier kun je kennismaken met ons team, ons aanbod en onze werkplek.

Vind het je leuk om bezig te zijn met software en bijvoorbeeld 3D-ontwerpen te maken? Ben je liever aan het programmeren? Of ligt je interesse eerder bij het maken van hardware? Ontdek hoe je je bij ons op jouw eigen manier kunt ontwikkelen op IT-gebied.

De gegevens op een rij:

  • Datum: 25 oktober 2023
  • Tijd: 13.00 – 18.00 uur
  • Locatie: Electronweg 3A, 1627 LB Hoorn

We zien je graag op 25 oktober in Hoorn!

Vragen of opmerkingen?