OPEN DAG bij Helden in IT in Purmerend

Je hebt interesse en ambitie in de IT. Maar je aansluiting op de arbeidsmarkt of met het reguliere onderwijs ligt misschien wat lastig. Kom naar de open dag van Helden in IT en ontdek hoe we samen werk maken van jouw carrière in de IT.

Workers at an IT company working on a computer

Op vrijdag 13 oktober 2023 tussen 13.00 en 18.00 uur kun je binnenlopen bij onze nieuwe locatie aan de Spinnekop 2-3 in Purmerend. Hier kun je kennismaken met onze opleidingen en onze dagbesteding met perspectief. Ontmoet ons team, kom meer te weten over het aanbod en ontdek hoe we mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt verder helpen in de richting van IT.

De gegevens op een rij:

  • Datum: 13 oktober 2023
  • Tijd: 13.00 – 18.00 uur
  • Locatie: Spinnekop 2-3, 1444 GN Purmerend

Je bent van harte welkom. Graag zien we je op 13 oktober in Purmerend!

Vragen of opmerkingen?